До Надвірнянської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою у пошуку роботи звернувся Михайло Савчук.

Враховуючи побажання Михайла, рекрутери підібрали для нього вакансію на посаду оператора заправних станцій у ПП «Укрпалетсистем». Оскільки дана пропозиція роботи одразу зацікавила безробітного, рекрутер організувала йому співбесіду з роботодавцем, де Михайло більш детально ознайомився з умовами праці і режимом роботи підприємства та згодом був працевлаштований.

Вирішення питання працевлаштування безробітних та укомплектування вакансій можливе лише завдяки налагодженій співпраці роботодавців, шукачів роботи та працівників служби зайнятості.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням http://surl.li/ekadq).

Для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Також ви можете переглянути актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.