До фахівців Галицького управління Івано-Франківської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості за допомогою в укомплектуванні вакансії на посаду бухгалтера звернувся представник КП «Житлово-експлуатаційне господарство» Бурштинської міської ради.

Опрацювавши анкети шукачів роботи та резюме безробітних осіб, які перебували на обліку в службі зайнятості, рекрутер Ірина Тейсар підібрала на дану вакансію кандидатуру Ірини Чорної, яка найбільше відповідала заявленим вимогам роботодавця.

Під час зустрічі з роботодавцем І. Чорна детально ознайомилася з роботою даного підприємства, а також дізналась про умови праці та режим роботи. Оскільки дана пропозиція роботи зацікавила безробітну, вона вирішила спробувати себе на даній посаді та була успішно працевлаштована.

Сьогодні роботодавець та безробітна щиро вдячні фахівцям служби зайнятості за надану їм допомогу.

Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію, управління, відділи філій Івано-Франківського обласного центру зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням http://surl.li/ekadq).

Для пошуку роботи скористайтеся сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Також ви можете переглянути актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.