22 листопада 2021 року фахівці з профорієнтації Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, у рамках виїзного заходу, провели вебінар «Переваги легальної зайнятості» для зайнятого та незайнятого населення Козарівського старостинського округу Букачівської об’єднаної територіальної громади, а також вебінар «На порозі професійного вибору» для учнів Козарівської гімназії.

Учасники вебінару «Переваги легальної зайнятості» дізналися про послуги служби зайнятості, стан ринку праці у регіоні, наявні вакансії, а також про онлайн-сервіси державної служби зайнятості щодо пошуку роботи.

В ході вебінару «На порозі професійного вибору» школярі ознайомились з поняттями «Професія» та «Спеціальність», класифікацією професій Є.Клімова, дізнались про те, де можна оволодіти знаннями та навичками обраної професії та яких професій потребує ринок праці Рогатинщини.

Заходи пройшли у формі «запитання - відповідь», завдяки чому учасники отримали багато корисної інформації, яка сприятиме мотивації до працевлаштування та самореалізації як особистостей.