Щоб допомогти колишнім військовослужбовцям у адаптації до мирного життя та сучасного ринку праці, а також ознайомити з послугами служби зайнятості, її новими можливостями та сервісами, 19 листопада 2021 року у приміщенні Яремчанської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар для військовослужбовців та учасників АТО/ООС.  

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг міської філії Андрій  Хомин надав учасникам заходу інформацію про корисні вебресурси для пошуку роботи та актуальні вакансії, сучасні умови працевлаштування, відповів на запитання учасників.

Під час проведення заходу провідний фахівець з профорієнтації  відділу надання соціальних послуг міської філії Христина Косило ознайомила учасників заходу з різноманітними освітніми платформами, на яких можна пройти навчальні курси перекваліфікації, підвищити рівень власної професійної компетентності за різними цікавими слухачам напрямками та спеціальностями. Також обговорено перспективи навчання за сприянням центру зайнятості та подальшого працевлаштування в регіоні.