17 листопада 2021 року працівники Калуської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провели вебінар для роботодавців Новицької територіальної громади.

Мета заходу - інформування учасників про можливості та послуги служби зайнятості, а також привернення уваги роботодавців до підвищення соціальної відповідальності та забезпечення ефективної зайнятості населення.

Заступник директора-начальник відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонної філії Алла Гудзовата надала інформацію про стан ринку праці Калущини, розповіла про ризики нелегального працевлаштування, а також наголосила, що легалізація заробітної плати роботодавцем – це майбутні соціальні гарантії його працівникам.

Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонної філії Наталія Ісаєва окремо зупинилася на питанні відшкодування роботодавцям витрат  на сплату єдиного соціального внеску.

Представник Головного Управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області Надія Коцеловська розповіла учасникам вебінару про те, як впливає страховий стаж на виплату пенсійної допомоги, які бувають порушення в процесі подання звітності, а також закликала роботодавців вести соціально-відповідальний бізнес.

У підсумку учасники дійшли спільного висновку, що створення належних умов праці для громадян з гідним рівнем її оплати та забезпечення соціальних гарантій працівникам стабілізує майбутнє нашої країни.