9 жовтня 2020 року фахівцями Долинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості організовано та проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості.

Захід відбувся на території філії, з дотриманням карантинних вимог. У ході зустрічі  учасників було ознайомлено із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних;  перевагами легальної зайнятості, ризиками нелегальної трудової міграції та гендерними аспектами на ринку праці. Також було розглянуто питання щодо можливостей проходження професійного навчання та участі у громадських роботах.

Участь у семінарі взяли: Жанна Димокур – заступника директора- начальник відділу соціальної роботи Долинського районного центру СССДМ, яка надала консультації стосовно прав сім’ї чи особи на отримання соціальних допомог та Галина Стефанишин – начальник служби Долинського бюро правової допомоги, яка озвучила перелік послуг з безоплатної первинної правової допомоги

На завершення присутні переглянули презентацію «Електронні сервіси державної служби зайнятості», за допомогою яких можна пройти тестування і визначити рівень власних професійних інтересів, а також інтелектуальних та особистісних схильностей до певного виду діяльності.

Фахівці та соціальні партнери надали вичерпні відповіді на усі питання, які  виникали у присутніх у ході семінару.