8 жовтня 2020 року працівники Рожнятівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості провели семінар з роботодавцями на тему «Нові інструменти підвищення ефективності зайнятості населення. Легалізація трудових відносин та забезпечення прав застрахованих осіб на ринку праці», в якому взяла участь головний спеціаліст з питань оплати праці та сім’ї управління соціального захисту населення Рожнятівської райдержадміністрації Любов Полицька.

Директор районної філії Надія Атаманчук надала вичерпну інформацію про сучасний ринок праці, а також наголосила, що роботодавці займають особливу роль у системі економічних та трудових відносин.

Фахівець районної філії Ірина Томич презентувала послуги служби зайнятості, розповіла про основні тенденції сучасного ринку праці району, нові підходи у роботі служби зайнятості.

Л.Полицька велику увагу акцентувала на легалізації зайнятості, дотриманні гарантій в оплаті праці, зауважила, що не потрібно чекати проведення перевірки, потрібно своєчасно оформляти найманих працівників, адже це грозить роботодавцю накладанням штрафних санкцій. У нинішніх кризових умовах актуальною темою залишається боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах» та організація заходів з недопущення заборгованості по виплаті заробітної плати.

Роботодавці обмінялися власними думками, активно задавали запитання та отримували обґрунтовані відповіді.