Днями в приміщенні Рожнятівської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулось засідання Ради роботодавців, на якому йшлося про співпрацю служби зайнятості, виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з бізнесовими структурами регіону.

В заході взяли участь радник голови Рожнятівської РДА Богдан Яковина, заступник начальника управління-начальник відділу праці та сім’ї управління соціального захисту населення Рожнятівської РДА Надія Христонько, голова ради роботодавців при Рожнятівській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, директор ПП «Старий замок» Руслан Паламар, підприємці Рожнятівщини, сільські та селищні голови.

Директор Рожнятівської районної філії Надія Атаманчук ознайомила присутніх зі станом ринку праці району та ситуацією щодо надання соціальних послуг районною філією.

Учасників засідання проінформовано про проведення обласного конкурсу на присвоєння звання «Кращий роботодавець року», метою якого є заохочення роботодавців до підвищення продуктивності праці, ефективності використання робочої сили та забезпечення гідної оплати праці, виробництва конкурентоспроможної продукції, робіт (послуг) на внутрішньому та зовнішньому ринках, збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, впровадження комплексного та системного підходу до створення належних умов праці.

Н.Атаманчук зазначила, що завданням конкурсу є виявлення та заохочення кращих роботодавців за результатами діяльності попереднього календарного року, поширення кращих форм і методів управління діяльністю, формування суспільної думки щодо престижності та підвищення авторитету роботодавця.

Активно на засіданні обговорювалося питання щодо залучення населення до виконання громадських робіт за сприяння служби зайнятості.

Н.Христонько зосередила увагу на неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, а також на відповідальності за порушення законодавства про працю, Р.Паламар визначив основні проблемні питання і завдання ради роботодавців.

Присутні підприємці району, сільські та селищні голови на завершення заходу отримали відповіді від працівників Рожнятівської районної філії на питання, що їх найбільше турбують на сьогодні.