12 лютого 2020 року Рогатинською районною філією  Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено тренінг на тему «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

Мета даного заходу — сприяти самопізнанню, розвитку позитивного мислення та вміння самопрезентації, формування ключових компетентностей особистості, поглиблення взаємодії у особистісно-розвивальному спілкуванні з роботодавцями.

Важливим етапом у процесі пошуку роботи є співбесіда з роботодавцем, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особистісні та професійні якості — запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху.

Учасники тренінгу взяли участь в обговоренні типів співбесіди з роботодавцем, рекомендацій щодо техніки спілкування з роботодавцем: що потрібно знати, аби вдало пройти співбесіду, як скласти позитивне враження на  роботодавця під час співбесіди, головні правила співбесіди та ін.

На завершення учасники переглянули відеоролики та ділилися враженнями, обговорювали головні правила співбесіди, висловлювали свої думки, ділилися досвідом і враженнями.